Z przyjemnością zapraszamy Państwa do rozwiązania naszego Wielkiego Testu Wiedzy Liqui Moly. Test jest dedykowany mechanikom, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i udowodnić, że są najlepsi! Nasz quiz zawiera 10 pytań z zakresu mechaniki ogólnej. Pytania będą wybierane losowo z większej puli. Aby rozwiązać test trzeba podać dane warsztatu, do którego zostaną dostarczone nagrody. Test może być rozwiązany tylko raz przez jednego użytkownika z jednego komputera. Za poprawne rozwiązanie testu i udzielenie przynajmniej połowy poprawnych odpowiedzi przyznajemy zestaw trzech plakatów w stylu retro.

 

 

Raz w miesiącu nagradzamy trzy pierwsze osoby, które osiągną największą liczbą punków i będą miały najkrótszy czas rozwiązania testu. Nagrodami w konkursie są trzy urządzenia do czyszczenia układów wtryskowych Liqui Moly Easy Clean nr R51 wraz z zestawem odpowiednich płynów i bannerów reklamowych. Ostatniego dnia miesiąca sprawdzimy wyniki i wyłonimy 3 laureatów, którzy otrzymają urządzenia. Konkurs zakończy się 31 grudnia, a więc w sumie przygotowaliśmy 12 urządzeń Liqui Moly Easy Claen!

 

 

Dzięki tej nagrodzie Państwa warsztat będzie mógł rozszerzyć portfolio oferowanych usług o czyszczenie układów wtryskowych, dolotowych i katalizatorów. Dzięki urządzeniu Easy Clean wszystkie powyższe usługi można wykonać bez konieczności demontażu silnika. Udowodnij, że to Ty jesteś najlepszym mechanikiem!

*wszystkie dane są przetwarzane i przechowywane zgodnie z wymogami RODO

** konkurs przeznaczony jest tylko dla zawodowych mechaników.

***organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu.

Organizatorem konkursu jest Liqui Moly Polska ul. Janka Muzykanta 60 02-188 Warszawa

 

Nazwa warsztatu
NIP
Reprezentant firmy
Telefon
Adres email
Adres warsztatu:
Miasto
Kod pocztowy
Co to jest mieszanka stechiometryczna?
Pod jakim ciśnieniem (przy pełnym obciążeniu silnika) wtryskiwane jest paliwo do komory spalania w silnikach common rail 4 generacji
Co to jest współotwarcie zaworów, w jakim celu jest stosowane?
Który wałek kreci się szybciej?
Jaką sprawność osiągają silniki o zapłonie samoczynnym?
Jaką masę należy przyłożyć do klucza (na końcu klucza) o długości 50 cm, aby dokręcić śrubę z momentem 20 Nm?
Podaj pierwszy z suwów silnika czterosuwowego
Czym jest spowodowany czarny dym wydobywający się z rury wydechowej i jak najprościej można naprawić ta usterkę?
Czy silnik dwusuwowy ma wałek rozrządu?
Silnik z wałkiem rozrządu w bloku silnika oznaczamy: