Twój samochód spala olej?

Nie ignoruj tego zjawiska. Używanie takiego pojazdu truje środowisko ale jest również niebezpieczne dla Twojego silnika. Po pierwsze możesz przegapić moment w którym należy zrobić dolewkę a po drugie spalany tworzy szkodliwy nagar.

Założona w 1989 r. APL jest neutralnym i niezależnym laboratorium, o międzynarodowej renomie, pracującym dla największych klientów z branży olejowej. Firma specjalizuje się w mechanice silników i układów napędowych oraz ich materiałów eksploatacyjnych. Na prawie 145 urządzeniach do testowania silników i przekładni, 700 pracowników na co dzień wykorzystuje najnowsze technologie pomiarowe.

Oto główne przyczyny znikania oleju silnikowego:

zużycie uszczelniaczy zaworowych,

-zakleszczenie pierścieni tłokowych,

-zużyte łożyska turbosprężarki,

-zużycie cylindrów i tłoków.Na szczęście, w praktyce, najpopularniejszą przyczyną są zakleszczone pierścienie i twarde uszczelniacze zaworowe. To dobra wiadomość, ponieważ w tych dwóch wypadkach naprawa usterki nie będzie kosztowna. Aby zregenerować uszczelniacze zaworów można wlać środek Liqui Moly https://liquimoly.sklep.pl/383-stop-wyciekom-oleju-silnikowego-03l.html

Aby poprawić pracę pierścieni umów się na wymianę oleju i płukanie silnika w jednym z naszych warsztatów Liqui Moly Pro Line Serwis http://serwisbooking.liqui-moly.pl/ lub kup środek Engine Flush nr 2640 i dolej go do starego oleju i uruchom silnik na 15 minut. Następnie wymień olej na świeży i gotowe!


Kliknij i kup Engine Flush!