LIQUI MOLY PRO LINE
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Kim jesteśmy?

Liqui Moly Pro Line Serwis to wyjątkowa sieć warsztatowa. Warsztaty zrzeszone w naszej sieci do rzetelni fachowcy, którzy kochają swoją pracę. Naszą rolą jest ich znalezienie, przeszkolenie i przede wszystkim zwiększenie ilości ich klientów. Reguły zarządzania naszą siecią są korzystne dla wszystkich. Wiemy że kierowcy po skorzystaniu z jednej z usług technologii Liqui Moly odczują różnicę w pracy samochodu a warsztat pozyska nowego dobrego i zadowolonego klienta.

CO OFERUJEMY?

SZKOLIMY

Dla naszych klientów mamy do dyspozycji infolinię techniczną, szkolenia online i pokazy praktyczne naszych techników. Każdy nasz klient może uzyskać pomoc i poradę na tematy daleko wykraczające poza same zastosowanie produktów Liqui Moly. Jesteśmy specjalistami od silników, dynamicznej wymiany oleju, układów wtryskowych, filtrów DPF i wielu innych.

WSPÓLNY MARKETING

Naszą główną rolą, oprócz dostarczenia najlepszych produktów jest pomoc w reklamowaniu i szeroko pojętym marketingu. Warsztaty z naszej sieci wspieramy  zarówno w akcjach centralnych jak i  inicjatywach lokalnych. Organizujemy kampanie na social mediach, na kanałach influencerów, w radiu i prasie. Jesteśmy widoczni na wielu imprezach sportowych rangi mistrzowskiej.

NOWI KLIENCI

Pozyskiwanie nowych klientów dla naszych warsztatów to nasza misja. Prowadzimy równolegle wiele działań, które od strony problemu technicznego kierują potencjalnych klientów przez nasz produkt  do jednego z naszych serwisów. Wdrażamy platformę do rezerwacji usług online.

CZEGO OCZEKUJEMY OD PARTNERÓW SIECI

Od naszych partnerów oczekujemy zaangażowania w sprzedaż produktów Liqui Moly oraz aby byli pełni pasji. Wierzymy, że prowadzenie warsztatu nie jest łatwe i wymaga poświęceń. Aby przetrwać na rynku trzeba być uczciwym rzetelny fachowcem i właśnie takich partnerów szukamy.

KONTAKT

Sprawdź jak Liqui Moly PRO LINE SERWIS może pomóc w rozwoju twojego warsztatu. Skontaktuj się z Koordynatorem sieci warsztatów lub przedstawicielem handlowym.